Bodrum İzmir Havalimanı-ADB Otel Transfer

İzmir-Bodrum ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri

Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden biri olarak bilinen İzmir, her yıl sezon boyunca milyonlarca yerli ve turisti ağırlamaktadır. Türkiye’nin batı kanadında zengin tarihi, kültürel geçmişi, muhteşem sahil şeridi ve plajları ile dikkat çeken İzmir, hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok insanın en çok tercih ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Bu sayede turizmin nabzının attığı beldelerden biri olarak değerlendirilmekte, ekonomiye önemli ölçüde katkı sağladığından önemli bir yere sahip olmasıyla bilinmektedir. İnsanlar İzmir’de kendi zevk ve tercihlerine göre ister kültür gezileri gerçekleştirebilmekte, isterse deniz-plaj tatili yapabilmektedir. Hem kültürel zenginliklere hem de birbirinden muazzam koy ve plajlara sahip olan İzmir, bu anlamda oldukça sık tercih edilebilmektedir.

Sahil Şeridi Tatili Sevenler İçin Muhteşem Bir Tercih!

İzmir’in en çok turist ağırlayan bölgeleri genellikle Çeşme, Alaçatı, Foça, Seferihisar, Dikili, Karaburun, Kuşadası ve Urla olurken, berrak denizlerin ve güneşin keyfini doyasıya çıkarıp bronzlaşmak isteyenler genellikle bu gibi bölgeleri tercih etmektedir. Termal su kaynakları, altın sarısı rengindeki kumsalları ve gökyüzünü kıskandıracak mavilikteki denizi ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Çeşme, aynı zamanda gece hayatı ile de turistler için tam bir eğlence bölgesi olarak tercih edilmektedir.

Çeşme’ye bağlı olan Alaçatı da en çok ilgi gören bölgelerden biridir. Gerek butik taş otelleri, gerekse plaj ve gece kulüpleri de oldukça hareketli bir yaz geçirmek isteyenlerin tercihi olan Alaçatı’da her sene düzenlenen  Ot Festivali de büyük ilgi görmektedir.

Bir Kültür Mirası Olarak İzmir…

Kültürel anlamda da Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olarak değerlendirilen İzmir’de, pek çok önemli tarihi eser ve kültürel mirasa rastlayabilmek mümkündür. Kültür gezileri sevenler açısından da ideal bir kent olan İzmir’de, Selçuk ve Şirince gibi bölgeler de oldukça ilgi çekmektedir.

Selçuk, dünya üzerindeki en büyük açık hava müzeleri arasında yer alan Efes Antik Kente ev sahipliği yapan bir ilçedir. İzmir merkeze yaklaşık 70 km mesafede yer alan bu belde, yer yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste de ev sahipliği yapabilmektedir. Üstelik 8 bin yıllık tarihi ile dikkat çeken Selçuk’ta, Hristiyanların kutsal vazifesi olan hac güzergahı üzerindeki Meryem Ana Evi, bunun dışında Yedi Uyurlar, Artemis Tapınağı ve İsabey Camii gibi yüzlerce yıllık tarihi mekanlar da yer almaktadır.

Şirince de yine Selçuk ilçe sınırları içerisinde yer alan ve adı gibi oldukça şirin olan turistik bir köy olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Maya Takvimine göre kıyametin kopmayacağı iki bölgeden biri olarak gösterilen bu köy, tarihten bu yana oldukça yoğun ilgi görmekte ve her yıl yüzbinlerce turist ağırlamaktadır. Daha çok sessiz ve sakin oluşu, tarihi evleri, konakları, butik otelleri ve rengarenk çiçekleri ile dikkat çeken Şirince, zeytinlikleri, şeftali bahçeleri ve doğal güzellikleri ile Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Ayrıca Şirince Çarşısı, tarihi eski Rumlara dayanan Kilise, Tiyatro Medresesi ve Nesin Vakfı Matematik Köyü de bölgede ilgi gören tarihi yerler olarak gösterilebilmektedir.

Unutulmaz Bir Tatil İsteyenler İçin Doğru Adres: İzmir!

İzmir, her yaz unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler için doğru bir tercih olarak nitelendirilmektedir. İnsanlar zevklerine ve tercihlerine göre dilediklerinde eğlence mekanlarına, dilediklerinde tarihi mekanlara, dilediklerinde ise huzurlu, sessiz sakin yerlere gidebildikleri İzmir’de her gününü dolu dolu değerlendirebilme imkanına sahiptir. Üstelik gezi ve eğlence sonrasında gecenin geç saatlerinde bile ulaşım sorununu dert etmeyen turistler, İzmir Bodrum en uygun transfer hizmetleri alabilmekte ve bulunduğu yerden dilediği herhangi bir yere 7/24 ulaşım sağlayabilmektedir. Kentte gece gündüz hizmet veren İzmir Bodrum VIP transfer hizmetleri, turistlere önemli bir fayda sağlamakta, herhangi bir ulaşım sorunu yaşamadan güvenli bir hizmet alabilme ve tatilin keyfini sürebilme imkanı sağlamaktadır.  

 

Genellikle İzmir’de yoğun turist sebebiyle oluşan trafik karşısında strese girmemek ve tatilin olumsuz olarak etkilenmesini sağlamak için havalimanında araç kiralamaması önerilmektedir. Ayrıca kalabalıkta toplu taşıma araçlarının tercih edilmesi de olumsuzluklara neden olabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmadan keyifli bir yolculuk ve ulaşım, rahat, konforlu ve eğlenceli bir tatil için transfer hizmetlerinden faydalanmak çok daha faydalı olacaktır. Böylelikle güvenilir, birinci sınıf konfor ve rahatlıkla ulaşım hizmeti alabilmek, tatil dönüşünde olumsuzluklardan bahsetmek yerine daha çok keyifli anılar biriktirebilmek mümkün hale gelecektir.

İzmir kent merkezinde ya da tatil beldelerinde hemen hemen her gün farklı bir eğlence, konser ve bunun gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Her zevkten insana hitap eden bu tür etkinlikler tatil için bulunmaz bir nimet olarak değerlendirilirken, özellikle de tatil günlerinde yaşanan trafik sorunları insanları hevesini kırabilmekte, etkinliklere katılma arzusunu kaçırabilmektedir. Genellikle bu gibi durumlarda Bodrum İzmir konser transfer ve etkinlik transfer hizmetleri önemli bir avantaj olarak değerlendirilmektedir. İnsanlar transfer hizmetleri sayesinde en sevdikleri sanatçıların konserine trafik olsa bile konforlu ve keyifli vakit geçirerek ulaşım sağlayabilmektedir. Ayrıca bu tür etkinliklerin dışında Bodrum İzmir cafe transfer ya da Bodrum İzmir restaurant transfer hizmetlerinden faydalanabilmek de mümkündür.

Günlük hayatın sinir ve stresin, çalışma hayatının ağır yükünden sıyrılmak isteyen, tatil dönüşünde zinde bir şekilde hayatına ve işine geri dönmek isteyenler için oldukça faydalı olan transfer hizmetleri, gerçek bir tatilin keyfini çıkarabilme konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır. İzmir havalimanından Bodrum’a ya da Bodrum havalimanından İzmir’e gitmek isteyenler için VIP bir hizmet sunan transfer hizmetleri, özel şoför eşliğinde, konforlu bir iç dizayn ve çeşitli ikramlarla seyahat edebilme imkanına sahiptir. Tatilinizin yüksek standartlarla geçirmek ve transfer hizmetlerimizden faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçebilir, gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.